Інструкція очагових грилей

Очаговий гриль VULCAN виходить з диски для жарки толщиної 10 мм і діаметром до 1000 мм, сферичної чашки-топки і круглої тумби - основи.

Розміри мангала вражають з першим взглядом. Конструкція мангала розробила таким чином, що вишукано виглядає досконало монолітно і цілком, полное відсутнє видимих ​​сварочних швів і виведене в комплекті компонентів стихії в складі з правильними пропорціями.

Очаговий гриль VULCAN це сочетание кострової чаші, гриля, мангала та барбекю. Ви можете готувати блюду на відкритому огне, на спеціальній власності для жарки, або на класичних шампурах. Мангал зручний у використанні, не вимагає мойки та особливого уходу. Для приготовлення на мангалі VULCAN досить розбита огонь у чаші, надійність для жарки прогресує в ході сорочного мінуту і смакує її растительним маслом.

Дрова дають відкритий огонь придають процес приготовлення еди неповторимої естетики. Очаг горячий в цілком достовірності для жарки розриває до 250-300 градусів, а аромат диму додається до неповторного смаку. Диск для жарки, зроблений з висококорочної углеродистої сталі з нанесеним багатослойним органічним антипригарним покриттям, укладений із загібом до центру топки, що передбачує витягнення розкладеного масла для попереднього барбекю.

Додатково є можливість встановити на мангал казан, перехідне кольцо для шампурів та вирішене гриль. Синімічна жарна поверхня і VULCAN перетворюється в красиву кострову чашу.

Висока виробнича мангала, рівномірний та контрольований прогресивні матеріали для жарки, зручна робоча висота гриля перевершує чудовий гриль VULCAN в зручному інструменті у своєму професіональному повітрі. Відкритий огонь і незвичайний зовнішній вигляд гриля перетворив процеси, підготувавшись у кулінарному шоу.

ІНСТРУКЦІЯ ПО СБОРКЕ


Місце установки чудового гриля Vulcan:

  • При виборі місця встановлення мангала-барбекю впевнено, що в радіусі десяти метрів немає легко воспламеняемых матеріалів.
  • Не рекомендується встановити барбекю мангала під низкими ветвями дерева або кришталями.
  • Вулкан устанавливается на ровну бетонную, піщану, плиточную або грунтову надійність.

Порядок сборки барбекю-мангала:

  • Встановіть тумбу Vulcan на горизонтальній поверхні, переконайтеся в її стійкості.
  • Розмістіть чашку Vulcan на тумбу і закріпіть її за допомогою крепежного болта.
  • Встановіть надійність для жарки Vulcan на чашку. Убедитесь, що базують прорези на ножках архітектури, які співпадали з тортом чаші.


ІНСТРУКЦІЯ ПО ЭКСПЛУАТАЦІІ


Первий розжиг

Розведіть небольшой огонь у мангале, дайте достовірності прогресувати, понемногу додайте дрова. Нанесіть растительное мало на надійність для жарки і рівномірне разотріте його тряпкой. Примерно через 20-30 хвилин центр достовірності залишає на 3-5 мм відносно її краєва. Через 40 хвилин після першої розвідки вогню Vulcan готовий до роботи.


Експлуатація

Ми рекомендуємо використовувати суху древесину, і це дозволяє уникати сильної дими і забезпечувати більш рівномірне огляд вогню. Очень інтенсивний огонь може перегресувати надійність для жарки до 350 градусів, що приведе до приготування жарячих продуктів. Ми рекомендуємо підтримувати огонь середньої інтенсивності в топці, що забезпечує найкращу температуру для жарки, близько 220 градусів.
Вулкан розраховує роботу на високій температурі при високій температурі без пошкоджень лакокрасочного покриття та термічної деформації корпусу. Запрещувати літо на разогретий мангалову воду, це може привести до іскривленого властивості для жарки.


Уход

Вулкан розбирається на довгу та інтенсивну експлуатацію під відкритим небом. Щоб збільшити строку службової безпеки для жарки, потрібно удалити залишки еді з надійністю шпателем і смазувати ести растительним маслом. Так само ми рекомендуємо смакувати інформацію про жарки один раз в 2-3 неділі, якщо Vulcan не використовується. У холодну пору року рекомендується зберігати вулкан в теплому сухому приміщенні, снігу і леді, можливо, змінити лакокрасовий покрив мангала.