Ні у кого немає сумніву, що при плануванні ресторанного бізнесу важливе значення має вибір професійного обладнання для кухні. Від його якісних характеристик та надійності роботи залежать багато чинників успішності закладу громадського харчування. Але конкурентоспроможність і популярність закладу громадського харчування залежить ще і від швидкого реагування на запити своїх гостей. І в цьому матимуть успіх ті ресторани, паби і гастро-маркети, чий «парк» професійного обладнання буде включати апарати з найсучаснішими технологіями.


Устаткування для громадського харчування, що працює на дровах або деревному вугіллі і сполучає в собі різні можливості для теплової обробки продуктів, отримує останнім часом широкого поширення.

Саме таке мультифункціональний обладнання для громадського харчування пропонує ТМ Vulcan:  

  • печі - мангали;
  •  печі - грилі;
  • печі - барбекю, коптильні;
  • хоспер печі, тандирі;
  • печі для піци.


Наше обладнання має, ряд значних переваг перед традиційними аналогами:

1. тверде паливо на багато дешевше електрики;

2. європейські технології дозволяють ставити наші печі, як в закритих приміщеннях, так і на терасах;

3. страви з печей Vulcan виходять смачніше і красивіше, ніж на електричних аналогах;

4. ціна на обладнання ТМ Vulcan, нижчою за європейські аналоги, при тій же якості;

5. час приготування через високі температур мінімально;

6. використовуючи литі чавунні і сталеві камери ми забезпечуємо гарантію і цілісність корпусу на довгі роки.

Важливо відзначити, що сучасне обладнання для громадського харчування, яке працює на автономному паливі, має високий ступінь безпеки і може встановлюватися навіть у підвальних приміщеннях з правильною витяжкою.Маючи прекрасний дизайн і зовнішній вигляд, ця техніка може стати родзинкою у вашому закладі.Безпека, відмінний смак за мінімальний час - це ті характеристики, якими володіє якісне професійне кухонне обладнання від ТМ Vulcan.

Купуючи печі і грилі ТМ Vulcan, ви отримуєте не тільки якісне обладнання, але можливість постійно розширювати асортимент меню вашого закладу різними стравами!