Торгова марка Vulcan - молодий бренд, який працює на ринку України і спеціалізується на виробництві професійного обладнання для ресторанів. Розвиток культури громадського харчування постійно ставить перед виробниками нові завдання. Випускає оборудование для ресторанів повинно бути максимально зручним, економічним, мати лаконічний дизайн, бути максимально безпечним і відповідати останнім кулінарним трендам. Торгова марка Vulcan займає одну з найбільш затребуваних ніш професійного обладнання для ресторанів і виробляє теплове обладнання на деревному вугіллі та дровах для мангальних зон, відкритих майданчиків, стейк - барів, гастро маркетів і т.д.


Печі Vulcan мають іспанські та італійські корені. Співпраця з виробниками комплектуючих для теплового обладнання призвело до створення власних виробництв в Україні. Зараз сертифіковані виробничі потужності ТМ Vulcan розташовані в трьох містах: Дніпро, Харків, Одеса. Протягом п'яти років обладнанням ТМ Vulcan оснащені понад 500 закладів громадського харчування в Україні. ТМ Vulcan постійно бере участь у виставках обладнання для ресторанів, проводить навчальні та демонстраційні майстер-класи для потенційних покупців і кухарів. Велика кількість шеф - кухарів високо оцінили якісні характеристики мангального обладнання цієї торгової марки.


Лінійка продукції ТМ Vulcan постійно поповнюється новинками. Цього року асортимент поповнився новими моделями аргентинських і японських грилі. В процесі розробки нові моделі вогнищевих грилів, тандирі і коптилень для гарячого і холодного копчення. ТМ Vulcan - це сучасне теплове обладнання українського виробництва європейської якості з європейських комплектуючих!